Elevate 6 aktywny monitor studyjny

Exdemo
Cena za 1szt.

Profesjonalny monitoring w każdym studio
Alesis tworzy monitory studyjne od ponad dwóch dekad zdobywając doświadczenie na temat maksymalizacji brzmienia oraz jego czystości. Elevate 6, profesjonalny studyjny monitor Alesis, zostały stworzone w oparciu o sprawdzoną przez lata technologię oraz wysokiej jakości komponenty audio, spełniające współczesne standardy. Jest to urządzenie referencyjne, niezwykle pomocne podczas nagrywania, miksowania oraz odsłuchu materiału audio.

Perfekcyjny miks
Alesis Elevate to aktywny monitor zrealizowane w technologii bi-amplified (50+25W), który oferuje płaską charakterystykę amplitudowo-częstotliwościową, czystą panoramę stereo oraz doskonałą transmisję basu. Dzięki temu jest profesjonalnym narzędziem monitorującym podczas miksowania. Kevlarowy niskotonowy driver o średnicy 6" oraz tweeter 1" w połączeniu z precyzyjnym, podwójnym wzmacniaczem bi-amp generują wydajny sygnał akustyczny, który precyzyjnie odzwierciedla rzeczywistość w całym paśmie pracy. Eliptyczny falowód poszerza znacznie punkt optymalnego odsłuchu stereo, umożliwiając ustawienie miksu tak, aby brzmiał perfekcyjnie na każdym systemie audio. Ponadto, konstrukcja monitorów minimalizuje dyfrakcję, co pozwala uzyskać w pełni transparentną projekcję dźwięku.

Kompletna integracja studyjna
Monitor oferują wbudowane filtry: górnoprzepustowy i dolnoprzepustowy. Zarówno jeden jak i drugi z nich może być kontrolowany w zakresie: -2dB, 0dB, 2dB, sprawiając, że szybko i skutecznie dostosujesz ustawienia do akustyki pomieszczenia, w którym pracujesz. Jest to narzędzie szczególnie przydatne w sytuacji, gdy monitory są umieszczone w bliskim sąsiedztwie ściany. Zbalansowane wejścia XLR+1/4" oraz niezbalansowane 1/4" ułatwiają podłączenie do preferowanego sprzętu studyjnego. Elevate 6 są Class Compliant i wyłączają się automatycznie, gdy nie są używane.

Specyfikacja:
-monitor studyjny o płaskiej charakterystyce amplitudowo-częstotliwościowej
-moc: 75W, zrealizowany w technologii bi-amp (50+25) z aktywnym crossoverem
-głośniki: kevlarowy woofer 6", tweeter 1"
-eliptyczny falowód poszerzający "sweet spot"
-obudowy z otworami bass refelex, wykonane z gęstego drewna
-redukcja dyfrakcji poprzez zaokrąglenie wewnętrznych krawędzi
-wejścia: zbalansowane XLR +1/4" oraz niezbalansowane 1/4"
-filtry: górno (3kHz) i dolnoprzepustowy (500Hz) (-2, 0, +2 dB - przełączniki)
-urządzenie klasy ERP-compliant z energooszczędną funkcją Auto Shut-off
-pasmo przenoszenia: 55Hz - 30kHz (+3dB), 45Hz - 35kHz (-10dB)
-częstotliwość graniczna: 2.2 kHz
-głośnik niskotonowy: ekranowany magnetycznie woofer o średnicy 6", z kevlarową membraną
-głośnik wysokotonowy: jedwabny 1"
-maksymalna skuteczność: 104dB SPL (ciągła), 110db SPL (szczyt)

Cena za sztukę

699zł 499zł
Brutto
Stan magazynowy: 8 szt.

szt.