Audix ADX10-FLP

Exdemo

Zminiaturyzowany mikrofon pojemnościowy zaprojektowany tak, by z łatwością można było zamocować go na flecie. Pracuje w trybie bezprzewodowym lub przewodowym. Został stworzony by zachwycać brzmieniem w studiu i na scenie. ADX10-P są produkowane z najwyższej klasy materiałów, a jego wrażliwość i selektywność przerośnie Twoje najśmielsze oczekiwania. ADX10-FLP potrafi dokładnie uchwycić, a następnie przekazać najdrobniejsze niuanse fletu.

Kardioidalna charakterystyka ADX10-FLP pozwala izolować dźwięk płynący z nagłaśnianego instrumentu od hałasów, jakie dobiegają z otoczenia (w tym pozostałych instrumentów będących na scenie). Mikrofon bardzo płynnie i dokładnie pracuje w zakresie częstotliwości między 50 Hz - 18 kHz. ADX10-FLP jest bardzo lekki, zabiera mało miejsca i zapewnia naturalny dźwięk z wyjątkowo dobrym przenoszeniem transjentów.

ADX10-FLP został zaprojektowany specjalnie z myślą o fletach. Zestaw zawiera specjalny uchwyt do zamocowania mikrofonu na flecie, wyścielony od środka gumą. Poza tym, 8-calowy kabel ze złączem XLR-f oraz zasilacz phantomowy (APS-910). Dostępna również wersja do aplikacji bezprzewodowych (ADX10-FL).

Specyfikacja:
* Typ: Pre-spolaryzowany, pojemnościowy
* Charakterystyka: Kardioidalna
* Pasmo przenoszenia 50Hz - 18kHz
* Impedancja: 800 Ohm
* Czułość: 4.5 mV / Pa @ 1k

849zł 500zł
Brutto
Stan magazynowy: 1