Audix VX10 - mikrofon pojemnościowy

Exdemo

VX10 jest profesjonalnym wokalnym mikrofonem pojemnościowym zaprojektowanym, by ustanowić nowe standardy w brzmieniu "live" i aplikacjach broadcastingowych. Z częstotliwością 40 Hz - 20 kHz, VX10 jest bardzo czuły i wyśmienicie przenosi transjenty. Dzięki temu wyjątkowo dokładnie i realistycznie reprodukuje wokal (przemowy/śpiew).

Kardioidalna charakterystyka mikrofonu pozwala izolować wokal od hałasów dobiegających z otoczenia, jak np. dźwięki produkowane przez resztę instrumentów na scenie. Wśród innych właściwości wymienić np. wbudowany filtr zapobiegający nieprzyjemnym trzaskom. VX10 poradzi sobie z ciśnieniem akustycznym wynoszącym 138 dB. Aby jeszcze lepiej poradzić sobie z "głośnymi scenami" lub wokalistami o ekstremalnie silnym głosie, VX10 jest również dostępny wersji ze słabszym sygnałem wyjściowym (VX10-Lo).

Poza wokalami, VX10 świetnie poradzi sobie z nagłaśnianiem instrumentów akustycznych jak gitary, drewniane i blaszane instrumenty dęte, przeszkadzajki, overheady perkusyjne, hi-haty i fortepiany. To świetny wybór, jeśli chodzi o profesjonalne nagrania studyjne.

Mikrofon o symetrycznym sygnale, jest bardzo wygodny i poręczny, a jego czarna obudowa (z mocnego stopu cynku) zaprojektowana została w sposób dający jej najwyższą wytrzymałość nawet w ciężkich warunkach. Nylonowy uchwyt zawarty w zestawie.


Specyfikacja:

- Zastosowanie: Wiodący wokal, wiele instrumentów akustycznych
- Cechy: Wyjątkowa przejrzystość i czystość barwy. Obsługuje wysokie poziomy ciśnienia akustycznego.
- Typ przetwornika: Pojemnościowy
- Pasmo przenoszenia: 40Hz - 20kHz
- Charakterystyka: Kardioidalna
- Impedancja: 250 Ohm
- Czułość: 24 mV / Pa @ 1k
- Napięcie obwodu: 26 mV
- Wymagane zasilanie: 48-52V phantom
- Max. SPL: 138 dB
- Wykończenie: Mosiądz, czarny
- Waga: 318.6 g
- Długość: 180 mm

1 999zł 899zł
Brutto
Stan magazynowy: wyprzedany