DN-D4500MK2

Exdemo

Podwójny odtwarzacz multimedialny DN-D4500MK2

 

Jako DJ, twoje pragnienie bycia twórczym i rozbawienia tłumu muzyką nie kończy się na używaniu różnych formatów multimedialnych. Niezależnie od tego, czy odtwarzasz pliki MP3 w wysokiej jakości 320 kb / s, standardowe płyty audio CD czy pliki z napędu USB, DN-D4500MK2 oferuje dwie płynne pętle z regulacją punktu końcowego(B-Trim) dla perfekcji miksowania, dwa Hot starty do natychmiastowego startu z wcześniej określonego miejsca na ścieżce utworu, Cue stutter, wybór zakresów pitch od 4% do 100%, regulowany efekt Brake oraz doskonała funkcja Key Adjust, która zachowuje brzmienie wokali i muzyki, nawet jeśli zmieniasz prędkość utworu.

DN-D4500MK2 łączy w sobie to co najlepsze z tego, co Denon DJ oferował na rynku urządzeń mobilnych w ciągu ostatniej dekady w nowoczesnym wydaniu, które zachowuje wszystkie kluczowe cechy. Jako mobilny DJ możesz nadal grać z tysięcy płyt CD, sterować mixami tak intuicyjnie jak zawsze i wykonać krok w kierunku cyfrowej pamięci masowej, a wszystko to w jednym urządzeniu, które wciąż spełnia wymagania co nocnego DJingu
Czy potrzebna jest aktualizacja technologii CD?

Piękno DN-D4500 początkowo polegało na zapewnieniu elastyczności w wyborze źródeł mediów, łatwości obsługi i solidnej konstrukcji, która sprosta rygorystycznym warunkom w drodze z klubu, na imprezę, na ślub. DN-D4500 stał się kultowym produktem dla mobilnych DJ-ów, którzy polegają na solidnym, wytrzymałym narzędziu do wykonywania swojej pracy - wszędzie tam, gdzie to możliwe!

 

Co jeszcze można w nim ulepszyć?

Opinie w ciągu ostatnich kilku lat były zawsze takie same - dodajcie USB, ponieważ wszystko inne w oryginalnym DN-D4500 już jest doskonałe. Więc DN-D4500MK2 wykorzystał to co najlepszego oferował Denon i teraz Denon DJ, stał się znany z - dostarczania najlepszych rozwiązań dla DJ'ów (które są trwałe!) i sprawił, że stały się jeszcze lepsze dzięki nagrywaniu płyt winylowych .


MK2 posiada dwa gniazda USB do podłączania urządzeń pamięci masowej USB zawierających cyfrowe pliki muzyczne. Pierwszy jest umieszczony z przodu urządzenia (z prawej strony), aby ułatwić dostęp do niego i jest przystosowane do pendrajwów, a drugi z tyłu kontrolera, który najlepiej nadaje się do większych napędów USB, które można zamontować w casie z produktem (sprzedawane osobno).

2 399zł 1 749zł
Brutto
Stan magazynowy: 2 szt.

szt.