Line 6 XD-V55 L

Exdemo

Rodzina systemów bezprzewodowych z serii Line 6 XD-V55 wyznacza zupełnie nowe standardy niezawodności oraz jakości radiowej transmisji sygnału. Wszystkie dostępne rozwiązania, zarówno ze zwykłymi, jak i miniaturowymi mikrofonami zostały stworzone w oparciu o najnowocześniejszą cyfrową technologię. Łańcuch sygnałowy, na całej swojej długości pozostaje nietknięty, nieskompresowany i jest chroniony autorskim systemem DCL (Digital Channel Lock). Proces kodowania odbywa się w trybie 24-bitowym!

Wszyscy aktywni scenicznie wokaliści, docenią wbudowaną funkcję modelowania sygnału. Dostępne symulacje brzmienia, bazują na trzech flagowych modelach mikrofonów, takich jak Shure, czy też Sennheiser i mogą być konfigurowane poprzez naciśnięcie pojedynczego przycisku. W arsenale urządzenia znajdują się też trzy symulacje specjalnych, dedykowanych filtrów EQ. Ich obecność pozwala na bardzo precyzyjne konfigurowanie parametrów systemu, w zależności od panujących warunków.

24-bitowy procesor gwarantuje szerokie pasmo przenoszenia (od 10 Hz do 20 kHz) oraz pełen zakres dynamiki, sięgającej 117 dB (A-ważone). Dzięki temu, dźwięk oferowany przez systemy Line 6 XD-V55 jest czysty, bardzo mocny i brzmi tak samo jak w przypadku zastosowania konwencjonalnego mikrofonu z przewodem.

Wiele systemów bezprzewodowych w procesie transmisji sygnału używa kompandera do odszumiania sygnału. Problem w tym, iż użycie klasycznego kompandera wiąże się z przepuszczeniem sygnału przez kompresor oraz ekspander, zmniejszając tym samym dynamikę dźwięku, a co za tym idzie pogarszając jego jakość. Dzięki zastosowaniu bezprzewodowej technologii czwartej generacji, systemy Line 6 nigdy nie musiały stosować kompandera, gwarantując tym samym bardzo wysoką jakość.

Ekskluzywne technologie Line 6 idealnie chronią sygnał przed zakłóceniami RF. Zaawansowane kodowanie DCL (Digital Channel Lock) czyni system XD-V55 zupełnie niewrażliwym na sygnały oscylujące w okolicach 2.4 GHz. Tym samym, transmisja danych jest stabilna przez cały czas użytkowania systemu.

Kolejnym plusem jest fakt, że na pasmo 2.4 GHz nie jest wymagana licencja. Martwisz się o zakłócenia WiFi 2.4GHz i Bluetooth&reg? Nie musisz. Cyfrowe systemy bezprzewodowe XD-V używają specjalnie dedykowanych i kodowanych sygnałów. Są kompatybilne z normą FCC. Dzięki temu, Twój sygnał pokona drogę od nadajnika do odbiornika bez najmniejszych zakłóceń w każdej części naszego Globu.

Od dnia swojego debiutu w roku 2008 cyfrowa technologia bezprzewodowa Line 6 otrzymała już wiele nagród. Udowodniła tym samym, że przestarzała technologia analogowa nie jest już jedyną opcją. Czwarta Generacja cyfrowej technologii bezprzewodowej Line 6 ponownie podwyższa poprzeczkę, a to za sprawą swojej niezawodności i jakości dźwięku.

XD-V55, podobnie jak inne systemy Line 6 jest bardzo łatwy w obsłudze, a pełna konfiguracja urządzenia nie sprawi problemu nawet niedoświadczonym użytkownikom. Wystarczy, że wybierzesz jeden z sześciu dostępnych kanałów oraz zsynchronizujesz nadajnik z odbiornikiem.

Cyfrowa technologia omija utrudnienia związane z odległością. Kodowany sygnał brzmi tak samo zarówno z odległości 2 metrów oraz przy dystansie, sięgającym 90 metrów. Dystans pomiędzy nadajnikiem i odbiornikiem nie zmienia w żaden sposób jakości słyszanego sygnału i nie obniża jego odporności na zakłócenia.

Możliwe jest bezkolizyjne zestawienie aż 12 systemów Line 6 XD-V55 jednocześnie! Wystarczy dla każdego pojedynczego modułu zdefiniować inny kanał, aby praca na scenie przebiegała sprawnie i bezproblemowo. Line 6 XD-V55 dysponuje bardzo czytelną sygnalizacją na nadajniku oraz odbiorniku. Pozwala to w pełni kontrolować wybór aktywnego kanału, stan baterii oraz poziom sygnału.

Systemy XD-V55 może być szeroko stosowany ze względu na uniwersalny interfejs połączeń, który pozwala na korzystanie z mikrofonów klasycznych, miniaturowych i nagłownych oraz umożliwia bezprzewodową transmisje sygnału instrumentów muzycznych.

Każde urządzenia spod znaku XD-V55 spełnia najwyższe standardy jakości i wytrzymałości, zapewniając stuprocentową niezawodność podczas każdego występu! Nadajnik oraz odbiornik zostały wykonane z aluminium i poliwęglanów. Obudowa mikrofonu ręcznego jest wykonana z poliwęglanu i dzięki temu spełnia najwyższe wymagania wytrzymałościowe, przy zachowaniu niezwykle niskiej wagi.

Specyfikacja:
zasięg: 100m
12 kanałów, możliwość używania 12 zestawów jednocześnie
system oparty o autorską technologię Line 6 Modeling
opatentowana technologia transmisji sygnału

Odbiornik:
5-segmentowy wyświetlacz LED, wskazujący poziom sygnału radiowego, stan baterii, poziom sygnału audio
wytrzymała aluminiowa obudowa
filtr dynamiki, wycinający hałas otoczenia
dwa gniazda wejściowe BNC (dodatkowe antena)
Bodypack:
wytrzymała metalowa obudowa
standardowe złącze TA4mini-XLR, pozwalające na podłączenie dowolnego mikrofonu
blokada klawiszy urządzenia (LOCK)

Mikrofon miniaturowy (przypinany do klapy)
typ: pojemnościowy
charakterystyka: kardioida
bardzo dyskretny system mocowania do ubrania

1 735zł 1 079zł
Brutto
Stan magazynowy: 1