Numark Stereo IO - interface

Exdemo

Stereo|iO to interfejs, który zamienia dźwięk analogowy na sygnał cyfrowy. Wyposażony w gniazda RCA Stereo|iO będzie współpracował z praktycznie z każdym urządzeniem audio, od mikserów djskich po gramofony, z drugiej strony urządzenia umieszczony został port USB do połączenia interfejsu z komputerem. Możesz połączyć dowolne urządzenie ze swoim komputerem, aby nagrywać, miksować, ale możesz również użyć tego interfejsu jako wyjściowego urządzenia z komputera podłączonego do wejść analogowych miksera, umożliwiając miksowanie MP3 z komputera na zwykłym analogowym mikserze.

Stereo|iO jest przystępnym rozwiązaniem dla DJów i innych muzyków, kiedy w studio lub na koncercie zachodzi potrzeba nawiązania połączenia. Urządzenie działa jako Plug&Play, nie wymaga instalacji żadnych dodatkowych sterowników lub podłączenia zewnętrznego źródła zasilania.

Stereo|iO jest idealną polisą ubezpieczeniową dla każdego pracującego DJa. Nigdy nie pozwól, aby brak możliwości połączenia powstrzymało Cię przed zagraniem znakomitej imprezy.

- połącz każde urządzenie z poziomem liniowym lub gramofonowym do komputera przez USB
- umożliwia dodanie USB I/O dla każdego analogowego miksera i wykorzystanie komputera
- niskobudżetowe rozwiązaniem dla DJów i innych muzyków
- połączenie Plug&Play niewymagające dodatkowych sterowników
- nie wymaga zewnętrznego zasilania

199zł 116zł
Brutto
Stan magazynowy: 1